Výpravy
Chlapokola 2026: Reit im Winkl nezklamal
Na letošní, už 21. ročník čtyřkolských chlapokol jsme vyrazili do německého Reit im Winkl. Slušná účast — bylo nás celkem 13. Devět čtyřkoláků a čtyři kamarádi, kteří jsou s námi tak často, že by mohli mít ve Čtyřkolech aspoň přechodné bydliště.
Přestože počasí nemělo být nic moc, nakonec to bylo naprosto skvělé.
Program- Den 1 — na rozježdění k Chiemsee.
- Den 2 — trošku kopcovatější, okolo Ruhpoldingu.
- Den 3 — za absolutně parádního počasí královská etapa: výjezd na Kitzbühlerhorn s převýšením přes 2 kilometry.
- Den 4 — kratší pohodička před cestou domů.
Během královské etapy jsme ujeli 105 kilometrů. Po dortíčcích a cappuccinu v St. Ulrich jsme před polednem začali stoupat po šotolinových cestách nahoru. Naštěstí nebylo úplně horko, a tak jsme se k vysílači vydrápali každý podle svého tempa. Byla to naprostá nádhera.
Krásné trasy tady na německo-rakouském pomezí. A teď už se těšíme v létě na silničky.